Menu
Your Cart

YÜZEN MUM SETİ

YÜZEN MUM SETİ
YÜZEN MUM SETİ
YÜZEN MUM SETİ
YÜZEN MUM SETİ
YÜZEN MUM SETİ
YÜZEN MUM SETİ
YÜZEN MUM SETİ
YÜZEN MUM SETİ

DİKKAT! Kullanmadan önce mum üzeindeki tüm tüm ambalajı çıkarın. Yangın ve ciddi yaralanmaları önlemek için mumunuzu görünürde ve yakın. Refakatsız yakmayın. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Asla mum alevinin yakabilecek herhangi bir şeyin üzerine veya yakınına yakmayın. Kesintisiz 3 saatten fazla yakmamaya özen gösterin.


YANMA TALİMATLARI: Aydınlatmadan önce fitilini düzeltin. Mumları kibrit ve fitil kırpıntıları da dahil olmak üzere yabancı maddelerden uzak tutun. Mumu sadece düz, ateşe dayanıklı bir yüzeyde yakın.

YÜZEN MUM SETİ

Kendiniz veya sevdikleriniz için özel ve seçkin bir alan oluşturmuşsanız ihtiyacınız olan tek bir şey kalıyor. Miss Molee Yüzen Mumlar.

Ortamınıza hem ışıltı katabileceğiniz hemde içinizi ısıtacak bir ortam için tek ihtiyacınız Miss Molee olarak sizin için hazırladığımız yüzen mum setimiz kullanım seçenekleri ile yanınızda. 

İki farklı kadeh seçeneği olan kutularımızdan beğendiğiniz bardağı seçtikten sonra tek yapmanız geren ortam renginize uygun süsleme malzemeleri ve 4 farklı renk yüzen mumlarımızdan bir tane seçmek. 


Mutlu anlar hep sizinle olması dileğiyle.


Kutu İçerisinde:

1 Adet Kadeh

4 Adet Yüzen Mum

1 Mini Paket Cam Taşlar

1 Mini Paket Renkli Vazo Taşı

1 Mini Paket Deniz Kabuğu

1 Mini Paket Deniz Kumu (kullanmadan yıkamanız önerilir)

4 Mini Paket Renkli  Kum


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: YM-001-S1
Satıldı: 0
144,00TL

 

 

 

 

Etiketler: YÜZEN MUM SETİ, ,
Çerez Kullanımı
Bu site çerez kullanmaktadır.