Menu
Your Cart

Mum Kokusu - Angel - Melek

Mum Kokusu - Angel - Melek
Yeni

DİKKAT! Kullanmadan önce mum üzeindeki tüm tüm ambalajı çıkarın. Yangın ve ciddi yaralanmaları önlemek için mumunuzu görünürde ve yakın. Refakatsız yakmayın. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Asla mum alevinin yakabilecek herhangi bir şeyin üzerine veya yakınına yakmayın. Kesintisiz 3 saatten fazla yakmamaya özen gösterin.


YANMA TALİMATLARI: Aydınlatmadan önce fitilini düzeltin. Mumları kibrit ve fitil kırpıntıları da dahil olmak üzere yabancı maddelerden uzak tutun. Mumu sadece düz, ateşe dayanıklı bir yüzeyde yakın.

Mum Kokusu - Angel - Melek

Mumlarınızı daha eşsiz kılmak için kullanacağınız koku çok önemlidir. Mum Kokularının yağ bazlı uçucu esanslardan olması mumlarınızın daha güzel kokmasını sağlayacaktır. Yani mumlarınızı yaparken kullanabileceğiniz kokular konsantre olarak hazırlanmış yağ bazlı esans olmalıdır.

Mumlarınızı yaparken Miss Molee olarak tavsiyemiz; 1 kilogram paraffin için yüzde 8 ile yüzde 10 arası koku kullanmanızdır. isteğinize bağlı olarak kokunuzu azaltılıp çoğaltabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: MM-KS-011
Satıldı: 0
20,00TL

Mevcut Seçenekler:

 

 

 

 

Çerez Kullanımı
Bu site çerez kullanmaktadır.