Menu
Your Cart

Mum Fitili - Coton - 100 Adet

Mum Fitili - Coton - 100 Adet
Fırsat

DİKKAT! Kullanmadan önce mum üzeindeki tüm tüm ambalajı çıkarın. Yangın ve ciddi yaralanmaları önlemek için mumunuzu görünürde ve yakın. Refakatsız yakmayın. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Asla mum alevinin yakabilecek herhangi bir şeyin üzerine veya yakınına yakmayın. Kesintisiz 3 saatten fazla yakmamaya özen gösterin.


YANMA TALİMATLARI: Aydınlatmadan önce fitilini düzeltin. Mumları kibrit ve fitil kırpıntıları da dahil olmak üzere yabancı maddelerden uzak tutun. Mumu sadece düz, ateşe dayanıklı bir yüzeyde yakın.

Mum Fitili - Coton - 100 Adet

Mum üretimine yeni başlayanların hatta pekçok zaman halihazırdaki üreticilerin en sona bıraktığı mum fitili aslında mum üretiminizin önemli bir kaynağıdır. Mumunuza doğru fitili seçmek hem kokununuzun hemde mum alevinizin doğru yayılmasını sağlayacaktır. 

% 100 coton doğal liflerden yapılmış örgülü yassı fitillerimiz ile daha geniş tabanlı bir aleviniz olacak. Bu tarz fitil, alevin ısısını kabınızın kenarlarına kadar ulaşmasını sağlayacak. Yine de kullanacağınızın kabın çapına uygun bir fitil seçmenizi tavsiye ederiz.


Fitil yüksekliği 10 cm'dir.


 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: MM-PF-0100
Satıldı: 1
35,00TL

Mevcut Seçenekler:

 

 

 

 

Çerez Kullanımı
Bu site çerez kullanmaktadır.